Menu

Leden

J.A. Borst Bloembollen B.V.
Contactpersoon: Jos

Adres: Noorderbrug 5
1713 GA OBDAM

Tel: 0226-452772
Fax: 0226-452065
Mob: 06-22444540

Email: Jos@borstbloembollen.nl
Website: www.borstbloembollen.nl
Nord Lommerse Flower Bulb Group
Contactpersoon: Siem de Wit

Adres
Haarlemmerstraat 33a 2182 HB HILLEGOM
Grasweg 25a 1761 LH ANNA PAULOWNA

Tel: 023-584 62 71 | 0223-522 844
Fax: 023-584 90 63  | 0223-522 723
Mob: 06-53459729 

Email: siem.dewit@nordlommerse.com
Website: www.nordlommerse.com
Kapiteyn Breeding B.V.
Contactpersoon: Tim

Adres: Postbus 3
1760 AA ANNA PAULOWNA

Tel: 0223-521841
Fax: 0223-521527
Mob: 06-51415022

Email: tim@kapiteyn.nl
Website: www.kapiteyn.nl
Jac. Uittenbogaard kwekerij B.V.
Contactpersoon: Frank

Adres: Robijnslaan 43
2211 TG NOORDWIJKERHOUT

Tel: 0252-373762
Fax: 0252-377402
Mob: 06-53798257

Email: kwekerij@jac-uittenbogaard.nl
Website: www.jubholland.nl
W. van Lierop & Zn B.V.
Contactpersoon: Frans van Lierop

Adres: Grasweg 31
1761 LJ ANNA PAULOWNA

Tel: 0223-521491
Fax: 0223-522673
Mob: 06-53168378

Email: verkoop@wvanlierop.nl
Website: www.wvanlierop.nl
Van der Avoird Lemmer B.V.
Contactpersoon: Frans

Adres:
Grietenijdijk 6 8531 XA Lemmer
Onderduikerspad 8311 PV Espel

Tel: 0514-561431  |  0527-271316
Fax: 0514-565242 |  0514-271344
Mob: 06-51290318

Email: frans@vanderavoirdbv.nl
Website: www.vanderavoirdbv.nl
Oijevaar Bloembollen
Contactpersoon: Maarten Oijevaar

Adres: Wrakkenweg 1
8312 PZ Creil

Tel: 0527-274480   
Fax: 0527-274587
Mob: 06-51698849

Email: info@oijevaar.nl
Website: www.oijevaar.nl
Balk Bloembollen
Contactpersoon: Rob Balk

Adres: Zwartemeerweg 7
8307 RP Ens

Tel: 0527-251633        
Fax: 0527-251669    
Mob: 06-51314068        

Email: balkbloembollen@balk.org
Mts. Slootman & Claassen
Contactpersoon: Gerard Slootman

Adres: Onderduikerspad 10
8311 PW ESPEL

Tel: 0527-271565   
Fax: 0527-271827
Mob: 06-22372850

Email: slootman-claassen@planet.nl
Burger lelies en tulpen
Contactpersoon: Geert Burger

Adres: Espelerpad 10
8311 PS Espel

Tel: 0527-270053 
Fax: 0527-270128
Mob: 06-113 81193        

Email: geert@firmaburger.nl
Website: www.firmaburger.nl
Dirkmaat
Contactpersoon: Jan Dirkmaat

Adres: Creilerpad 15-I
8312 PP Creil

Tel: 0527-274263        
Fax: 0527-274819
Mob: 06-53672571     

Email: jan.dirkmaat@planet.nl
Ebbers
Contactpersoon: Marcel Ebbers

Adres: Wrakkenpad 20
8312 PX Creil

Tel: 0527-274745 
Fax: 0527-274572   
Mob:  06-55341644      

Email: ebbers.creil@wxs.nl
Website; www.ebbersbloembollen.nl
Bom Vof
Contactpersoon: Perry Bom

Adres: Noordermiddenweg 17
8312 PE  Creil

Tel: 0527-274238 
Fax: 0527-274615
Mob: 06-25105032

Email: Bom7@kpnplanet.nl
C.A.N. de Jong bloembollen VOF
Contactpersoon: Cyprian de Jong

Adres: Noordermeeerweg 49
8313 PW Rutten

Tel: 0527-262440  
Fax: 0527-262931
Mob: 06-55824890

Email: dejongvalk@solcon.nl
Schutte Handel B.V.
Contactpersoon: Jeroen Schutte

Adres: Monnikenweg 3
8308 RK Nagele

Tel: 0527-688470  
Fax: 0527-688473
Mob: 06-29515123

Email: jeroen.schutte@planet.nl
Website: www.wenjschutte.nl
Stengs Leijten
Contactpersoon: Peter Leijten

Adres: Enserweg 28
8307 PM Ens

Fax: 0527-788209  
Mob: 06-57589137

Email: info@stengsleijten.nl
Website: www.stengsleijten.nl
Hobaho Ketendiensten
Contactpersoon: Arno Verkley

Adres: Postbus 6
2160 AA LISSE

Tel: 0252-434777 
Fax: 0252-434677 
Mob: 06-533 91 507

Email: averkley@hobaho.nl
Website: www.hobaho.nl